Dveře interiérové (HDF) - NEW WIN CZ s.r.o.

Dveře interiérové (HDF)

Nejsou zde žádné produkty.
Dveře interiérové (HDF)

Dveřní křídlo je vyrobeno z dřevo vláknité desky HDF s výplní „plástev medu“ zaručující stabilitu, nebo odlehčené...

Více

Podkategorie

  • Folie SLIM

    Dveře s kvalitní povrchovou SLIM mikrofolií v atraktivních vizuálních dekorech s dostatečnou odolností za výbornou ekonomickou cenu. Ve standardu elegantní oblé profilované zakončení hran technologií UltraSoft. Dveře s povrchem SLIM jsou odolné a nevyžadují údržbu. Při šetrném zacházení Vám budou sloužit mnoho let. Ideální řešení pro běžné bydlení.

  • Lamino CPVL, CPPL, CPPL 3D

    Dveře z velmi odolné, pružné japonské lamino CPVL folie nejnovější generace v dokonalých optických 3D dekorech za příjemnou cenu. Ve standardu elegantní oblé profilované zakončení hran technologií UltraSoft. Dveře v povrchové úpravě lamino fólie nejnovější generace najdou velmi široké uplatnění díky svým vynikajícím technickým a užitným vlastnostem a také atraktivnímu vzhledu. Navíc mají tyto dveře široké možnosti využití: jako vedlejší vstupní dveře, interierové dveře či dveře do koupelny. Jsou vysoce odolné vůči vlhkosti, běžným saponátovým prostředkům, proto jsou doporučeny pro rodinné domy, byty či kancelářské prostory.

  • GLASS

    Celoskleněné dveře nebo skleněné dveře s polorámem řady GLASS zapůsobí v každém interiéru jako nadčasový a funkční element. Použité kalené sklo je zárukou vysoké kvality, tvrdosti a užitkovosti. Pevnost takového skla umožňuje jeho ornamentování a dekorování. Skleněné dveře řady GLASS jsou ideální pro zvýraznění interiéru a jsou určeny především těm zákazníkům, pro které jsou dveře důležitým dekorativním prvkem. Tyto dveře lze navíc pořídit za velmi příznivou cenu, takže jsou dostupné pro každého.