Vnitřní stínění

Vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie

Horizontální žaluzie zůstávají nejrozšířenějším způsobem ochrany proti slunečnímu záření a jsou neodmyslitelnou součástí moderního interiéru. Nejenže chrání před slunečními paprsky a regulují světlo v místnosti, ale také poskytují ochranu vašeho soukromí. Jsou mnohostranně využitelné a široká paleta barev umožňuje harmonicky sladit barvy v místnosti s ostatními dekorativními prvky, čímž vytváří příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Mezi jejich hlavní výhody patří jednoduchost, rychlá montáž, minimální údržba a cenová dostupnost.

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie slouží jako reprezentativní, společenský a vysoce účelový doplněk bytů, kanceláří a společenských místností. Umožňují plynule regulovat úroveň zastínění a přefiltrovat světlo přes dřevěné lamely, což z nich činí zvláště dekorativní prvek. Jsou stylovým, estetickým a luxusním doplňkem interiéru, který dotváří a umocňuje pocit dokonalé elegance a harmonie v každém detailu. Jejich provedení je řadí na vrchol stínicí techniky. Jsou určeny pro nejnáročnější zákazníky s estetickým cítěním a vkusem, kteří hledají nadstandardní a exkluzivní řešení.

Plise žaluzie

Plise žaluzie

Žaluzie Plisé jsou výjimečně flexibilní, elegantní a velmi dekorativní prvek do vašich oken. Představují efektivní a estetický způsob zastínění díky speciální plisované látce. Díky své univerzálnosti a široké škále barev se stávají elegantním doplňkem každého moderního interiéru.

Textilní roletky

Textilní roletky

Textilní roletky nabízejí perfektní stínicí efekt v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Díky široké nabídce látek a typů textilních roletek můžete volit intenzitu zastínění a barevné sladění podle vašich představ. Textilní roletky mají několik variant montáže – na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna či střešního okna. Jsou vyráběny jako volně visící nebo pevné s vodicími krycími lištami a krytem návinu.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie elegantně doplní váš interiér a plně nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte vaši kancelář i domov. Jejich antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžadují minimální údržbu. Mezi další přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí vás řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů.


Sítě proti hmyzu

Okenní sítě

Okenní sítě

Sítě proti hmyzu nabízíme ve všech konstrukčních variantách pro všechny typy oken. Kombinují jednoduchost montáže s vysokou užitnou hodnotou. Sítě jsou vyráběny z různých profilů v několika barevných variantách a mohou být lakovány do odstínů dle vzorníku RAL, což umožňuje dokonalé estetické sladění s rámem okna. Rám sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů a síťovina je zajištěna v profilu pomocí gumy. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a okenního rámu, přičemž všechny umožňují snadné sejmutí sítí z okna.

Dveřní sítě

Dveřní sítě

Pevné dveřní sítě jsou nezbytným a praktickým doplňkem moderního bydlení. Díky široké škále síťových profilů lze snadno osadit síť na jakékoliv okno nebo dveře. Jednoduchá konstrukce a síťovina ze skelného vlákna zaručují velmi dlouhou životnost. Rám dveřní sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů, přičemž síťovina je zajištěna v profilu gumou. Celá síť se montuje na dveřní rám pomocí pantů, což umožňuje snadné a stabilní uchycení.

Plise sítě

Plise sítě

Skládané dveřní sítě Plisé jsou moderním a elegantním doplňkem současných exteriérů. Plisé nejen poskytují ochranu proti obtížnému hmyzu, ale také dodávají prostoru velmi osobitý charakter. Jsou ideálním řešením pro zimní zahrady, francouzská okna a terasy. Plisované, neboli skládané sítě, představují moderní ochranu interiéru před nežádoucím hmyzem a jejich elegantní provedení je velmi dekorativní.

Posuvné sítě

Posuvné sítě

Posuvné sítě proti hmyzu jsou ideální pro rozměrově větší typy balkonových či vstupních dveří, terasy, zimní zahrady a obecně pro větší plochy. Jsou perfektní řešení pro dvoukřídlá francouzská okna. Konstrukce posuvných sítí se skládá z vnějšího rámu a jednoho nebo dvou pojezdových křídel sítě, nevyžadují žádný prostor pro otevření. Jejich hlavní výhodou je velmi lehký a tichý chod, příjemné ovládání a jednoduchá montáž. Posuvné sítě jsou vhodné do frekventovaných míst, kde je potřeba častého otvírání a zavírání. Pro správnou funkci je nutná absolutní rovina místa pro instalaci.


Venkovní stínění

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínicím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Jsou ideální nejen pro zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale také administrativních či komerčních budov. Pro maximální zatemnění lze použít lamelu typu Z-PROFIL, která poskytuje téměř dokonalý efekt.

Venkovní rolety

Venkovní rolety

Venkovní rolety - Efektivní stínění a izolace Venkovní rolety jsou exteriérový stínicí, izolační a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace je zajištěna použitím vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku, plněného polyuretanovou pěnou, což přispívá k vyrovnanému vnitřnímu klimatu. Použitím předokenních rolet se výrazně snižuje obtěžování hlukem. Rolety mohou být ovládány manuálně pomocí popruhu nebo kliky, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatických systémů.

Screen roleta

Screen roleta

Screenové rolety získávají stále větší popularitu díky své účinnosti a modernímu vzhledu, který dotváří architektonický styl objektu a stává se jeho nedílnou součástí. Jsou využívány jako dominantní estetický prvek administrativních budov, obytných a pasivních domů. Screenové rolety jsou především určeny k zastínění prosklených fasád a oken, kde chrání před slunečním zářením a zabraňují průniku tepla, čímž předcházejí přehřívání interiéru. Lze je také využít k zastínění pergol, altánů nebo zimních zahrad. Hlavní předností screenových rolet je použití speciálních technických látek, které umožňují částečný prostup světla do interiéru, zachovávají vizuální kontakt s okolím a zároveň poskytují dostatečné soukromí. V naší nabídce naleznete širokou škálu typů, které vyhoví všem účelům.